0
0
Subtotal: 0.00
לא נמצאו מוצרים בעגלת הקניות.

אודותנו

אנו, קבוצה של שוחרי זכויות בעלי חיים, התקבצנו יחדיו להקים עמותה שתעסוק בקידום עולם טוב יותר. כולנו פועלים בהתנדבות מלאה.
חשבנו שיהיה נכון להעניק לבתי עסק וליחידים תעודות הוקרה על כך שהם, בהתנהלותם העסקית והיומיומית, בחרו בחמלה.
אנחנו מודעים למחיר האישי הכבד שנושא בית עסק כזה, שמגביל את עצמו מראש לקהל יעד קטן יחסית, ועדיין עקרונותיו חשובים לו יותר מרווחיו.
אנחנו מודעים למחיר האישי הכבד שנושא אדם שהופך עם בחירתו בחמלה לא רק בויתור על מוצרי מזון שהיו חלק מהווית חייו, אלא שהוא הופך על הדרך ל”קיצוני”, הופך להיות נתון ללחצים, ממודר. אנחנו יודעים שהבחירה של אדם כזה לפעמים מאלצת אותו למצוא עצמו מוותר על חברים, ולפעמים אפילו גם על בני משפחה.
אנחנו מודעים לטרגדיה האישית הזו של אנשים אלה, בעלי המצפון, פורצי הדרך, אנשי המחר, שחיים היום עם אנשי האתמול.
ואנחנו רק רצינו להגיד להם תודה.

קובי כשדי, יו"ר העמותה

עורך דין, בן 61, נשוי ועוד 2, ועוד נכד מתוק. בוגר מכללת אלימה לבריאות טבעית. טבעוני 8 שנים ועוד קצת. מייסד מפלגת 'צדק לכל' למען זכויות בעלי החיים. מוביל מאבקים משפטיים למען זכויות בעלי חיים ובכלל זה שימש ועדיין משמש כסניגור לאפרוחים, סניגור לכלבים, סניגור לסוסים, סניגור לחתולים וסניגור לקופים, ועדיין ממשיך לתהות איזה מן עולם זר ומוזר זה שבו אפרוח זעיר וזהוב פלומה צריך סניגור, ומה היה, לנו בני האדם, שבילדותנו חיות היו חברותינו הטובות ביותר, ומה בדיוק היה פשען, שלעת בגרותנו הפכנו אותן לאוייבים המושבעים ביותר שלנו. לכן, 'אנימל פרנדלי', עבורי, היא הכרזת שלום עם חברינו הנשכחים.

ג'יין הלוי מורנו

שמי ג'יין הלוי מורנו. הגעתי מצרפת לארץ בגיל 17, אני אמא לשניים, טבעונית, אקטיביסטית, פעילה למען זכויות בעלי חיים ופעילה חברתית. מאז ומתמיד, בוערת בי תשוקה לבעלי חיים. מגיל 6, הפסקתי לאכול אותם, וכבר מאז הבטחתי לעצמי שתמיד אגן עליהם. ב2006. הקמתי את התנועה "הקואליציה הבינלאומית נגד פרוות" - ארגון גג לארגונים רבים מכל רחבי העולם, אשר נלחמים נגד התעשייה הפרוות. אנחנו עובדים יחד על העלאת המודעות,על מחאות סימולטניות בכל היבשות וגם על העברת חקיקות פורצות דרך.

קרין דנה

אמא ל-4. טבעונית משנת 2013. עליתי לישראל מצרפת בשנת 2016. נטורופתית ותרפיסטית בטכניקות הרפיה. פעילה במספר עמותות צרפתיות וישראליות למען בעלי חיים. לכולנו יש משימה : אנחנו כאן כדי להפוך החברה לטובה יותר, על פי היכולות של כל אחד. וביחד נשנה את העולם!

אלון גוטמן

מהנדס אלקטרוניקה, זמר ומנחה אירועים אתאיסט שמעריץ מדע, וככזה לא יכולתי להימנע מלהגיע להרהר דווקא על שאלות שהמדע אינו מספק להן תשובות: מה הוא הטוב ומה הוא הרע? מה הוא מוסר? מה הוא צדק?...
את הדחף להילחם על צדק ומוסר הרגשתי מאז שאני זוכר את עצמי, אבל רק בשנים האחרונות הצלחתי לבנות הגדרות ברורות ובעלי משמעות למונחים האלה. הגדרות שמכריחות אותי להסיר את המסכה מעצמי, ומחייבות גם אותי להיות כפוף אליהן. טבעונות מהווה חלק בלתי נפרד מאותן ההגדרות שלי לצדק ומוסר.

ענת רפואה

פעילה ותיקה להגנת בעלי חיים, מהמובילות בתחום, ששימשה בתפקידים שונים בארגונים העוסקים בנושא דוגמת "האגודה הישראלית נגד ניסויים בבעלי חיים", "תנו לחיות לחיות", ו-"מאחורי דלתות המעבדה". בנוסף לכך משמשת במהלך 15 השנים האחרונות כחברת ועד בארגון הגג של העמותות למען בעלי חיים – "נח", כמו כן, פועלת הגב' רפואה בארגון "ישראל נגד משלוחים חיים", שמטרתו להפסיק יבוא של עגלים וטלאים חיים על מנת להישחט בישראל. הגב' רפואה לקחה ועודנה לוקחת חלק מרכזי במאבקים למען בעלי חיים. גולת הכותרת של פעילותה של הגב' רפואה הוא המאבק כנגד חוות מזור (חווה לגידול וסחר בקופים לניסויים), אותו התחילה בשנת 1998 והקדישה חלק נכבד מחייה עד להוצאת פעילות החווה אל מחוץ לחוק, ולאחר מכן פעלה בהצלחה להצלת 1,250 הקופים שנותרו בה.

אפרת ביטי אכדרי, גזברית העמותה

אם יחידנית וחד הורית לשני ילדים על שתיים ואחת על ארבע. טבעונית כמעט עשור.
מאמנת לאורח חיים בריא ומלווה אנשים
בתהליכי איזון המשקל.
פעילה למען שחרור בעלי החיים מאז היותי טבעונית בדרכים שונות ומגוונות.

הצטרפות לנאמני
ANIMAL FRIENDLY

המליצו לנו על כוכבי
ANIMAL FRIENDLY

אות ‘ANIMAL FRIENDLY’ לכוכבים ניתן עבור פעולות מיוחדות ויוצאות דופן שעשה המועמד למען בעלי חיים או ביחס לאנשים שמקדישים את חייהם למען בעלי חיים.

נשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לנו פה על כוכבים, אלופים, שלדעתכם מגיע להם אות הוקרה מיוחד על המעשים שלהם למען בעלי החיים, ולמען עולם טוב יותר עבורם.

המליצו לנו על עסקים
ANIMAL FRIENDLY

אנו מעניקים אותות ANIMAL FRIENDLY לעסקים שהם ידידותיים לבעלי חיים.
עסקים שהם ידידותיים לבעלי חיים, הם עסקים שלא מנצלים בעלי חיים בשום צורה ואופן.
נשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לנו כאן, על עסקים כאלה, שלדעתכם מגיע להם לקבל מאיתנו אות הוקרה.
אות ANIMAL FRIENDLY לעסק בתחום המזון, ניתן לעסק טבעוני.
אות ANIMAL FRIENDLY לכל עסק אחר, ניתן לעסק שאינו עושה שימוש בשום דרך ב’מוצרים’ מן החי (עור, צמר, פרוות, נוצות, משי)
. * אתם יותר ממוזמנים להמליץ על עצמכם אם בבעלותכם עסק שהוא ANIMAL FRIENDLY.

אות A/F לעסקים

  • אות ANIMAL FRIENDLY היא סוג של ‘תעודת הכשר’ המעידה על כך שהעסק אינו פוגע ואינו מנצל בעלי חיים בשום צורה, ובהיותו כזה, הרי הוא ידידותי לבעלי החיים.
  • אות ANIMAL FRIENDLY לעסקים, תוענק לכל עסק, שיכריז על אימוץ חזונה של ANIMAL FRIENDLY, כנוסחו לעיל, תוך התחייבות שהעסק אינו פועל בשום אופן וצורה בפגיעה בבעלי החיים.
  • העסק יוכל לעשות שימוש באות ANIMAL FRIENDLY הן כסימון על מוצריו או בפרסום עסקו, בנייר המכתבים שלו, על כרטיסי הביקור, ובכל דרך שיראה לנכון.
  • לצורך קבלת אות ANIMAL FRIENDLY יחתום העסק על הסכם התקשרות עם עמותת ANIMAL FRIENDLY, בו תעוגנה התחייבויותיו, לרבות מתן הרשאה לנציגי העמותה לבקר בעסק ולבחון את עמידתו בתנאי ההסכם.
  • כעמותה עלינו לקדם את המודעות לכך, שאות ANIMAL FRIENDLY היא לא רק ‘תעודת הכשר’ גרידא, אלא שהיא מעידה על כך שנושא התו הוא עסק בעל קוד מוסרי אתי גבוה, כי מי שלא מנצל בעלי חיים, חזקה עליו שגם אינו מנצל את עובדיו ו/או לקוחותיו.
  • עלינו לקדם את המודעות לכך שאות ANIMAL FRIENDLY היא לא רק ‘תעודת הכשר’ אלא גם תעודת הוקרה, ותעודת כבוד, שמאמצת את דברי הלל ש”במקום שאין אנשים, השתדל להיות איש” משנה אבות ב , ה.
  • עמותת ANIMAL FRIENDLY מקווה ומאמינה, שאותן נקודות אור בודדות של בעלי אות ANIMAL FRIENDLY, תהיינה סימני דרך, המאירים עולם חשוך, ושאליהם יצטרפו עוד ועוד עסקים, שיהפכו את עולמנו האפל והעצוב למואר באור יקרות.